Projektowanie profesjonalnych stron internetowych

Pokaż się ze swojej najlepszej strony!

Formalności związane z tworzeniem strony internetowej, nie powinny zaprzątać Ci głowy. W D&C Graphics Zielona Góra działamy błyskawicznie, aby nasi klienci mogli skupić się na ważniejszych dla nich sprawach.

Proces tworzenia strony internetowej

Na samym początku, nasz konsultant przeprowadza rozmowę, mającą na celu zbadanie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań względem strony. Podczas rozmowy, przedstawione zostaną Państwu przykładowe projekty stron z naszego portfolio. Nie mamy nic przeciwko szczegółowym zaleceniom naszych klientów. Strona może powstać na podstawie Twojego szkicu, lub na podobieństwo istniejącej już strony internetowej.

Następnie przechodzimy do budowania bazy graficznej. Istotne jest, aby klient posiadał zdjęcia personelu, bądź placówki firmy (nie jest to jednak element niezbędny). Nasz konsultant zaproponuje Państwu stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, obejmującej logotyp, czcionkę, oraz kolorystykę firmy.

Kiedy wszystko jest już ustalone, nasi pracownicy przystępują do tworzenia szkieletu strony internetowej, oraz programowania elementów interaktywnych. Czas powstania projektu, zależny jest oczywiście od stopnia skomplikowania zaplanowanej strony. Kiedy szkielet jest już ukończony, kadra utalentowanych grafików obudowuje go w unikalną grafikę, wzbogaca o zdjęcia i ilustracje.

Etapem końcowym, jest wzbogacenie Państwa strony o tematyczną treść, zachęcającą klientów do nabywania produktów, zamawiania usług. Istnieje możliwość przepisania treści napisanych przez zleceniodawcę, ale zalecamy naszym klientom pomoc i na tym szczeblu konstrukcji witryny. Wystarczy nam garstka suchych informacji na temat firmy, aby zbudować za ich pomocą szereg obszernych artykułów.

Tak skonstruowana strona, gotowa jest do umieszczenia na serwerze; na tym nie kończy się jednak praca naszych programistów. Kadra doświadczonych, wykwalifikowanych informatyków, pomoże Państwu w dopełnieniu formalności związanych z domeną i hostingiem, dołoży wszelkich starań w promocji i pozycjonowaniu strony.

Wsparcie Profesjonalistów

Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc oraz kompleksową obsługę. Nasi specjaliści z Zielonej Góry udzielą obszernych odpowiedzi na wszelkie pytania; posłużą poradą i wsparciem technicznym!

Elastyczna Forma Designów

Zwracamy szczególną uwagę na kompatybilność naszych projektów – zarówno z komputerami osobistymi, jak i urządzeniami mobilnymi. Oznacza to piękną stronę, przy dowolnej rozdzielczości ekranu!

Odpowiednia
optymalizacja

Tworząc stronę internetową, nasi eksperci przygotowują ją pod dalsze działania związane z pozycjonowaniem. Poprawnie zoptymalizowana witryna, otwiera drogę na szczyt wyszukiwarek. 

Postaw na doświadczenie! Postaw na profesjonalizm!
Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, pozycjonowania oraz administrowania stron internetowych. Działamy na rynku już od 5 lat, zaopatrując w strony internetowe zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Naszym zleceniodawcom polecamy usługi kompleksowe – zadbaliśmy o to, aby oferta naszej firmy obejmowała całe spektrum zapotrzebowań współczesnego klienta. Oznacza to, że poza powszechnie rozumianym zaprojektowaniem strony internetowej, oferujemy również zaopatrzenie jej w treść, dedykowaną grafikę, oraz banery reklamowe. Nasi specjaliści od web-marketingu zajmują się również pozycjonowaniem strony, regularnym jej administrowaniem, a nawet przeprowadzaniem kampanii reklamowych na portalu Facebook. Nasze projekty spełniają najnowsze standardy techniczne, oraz estetyczne. Kadra wykwalifikowanych programistów, wraz z rzeszą uzdolnionych grafików – czuwa nie tylko nad funkcjonalnością strony, ale również nad atrakcyjnym jej wyglądem. Zadaniu temu, sprzyja zastosowanie systemów zarządzania treścią CMS, oraz technologii takich jak: Adobe Flash, Java, czy PHP – wzbogacających zwyczajną stronę internetową, w ruchome ilustracje, wyszukiwarki, interaktywne cenniki czy rozwijane hiperłącza. Bogate doświadczenie pozwala naszym pracownikom na niekonwencjonalność. Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nas indywidualnie – ze szczególnym uwzględnieniem tematyki strony, jej zastosowania, oraz szczegółowych zaleceń naszych klientów. Wierzymy, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient, a najlepszą miarą kompetencji – dotychczasowa praca. Nie zwlekaj więc! Zapoznaj się z naszym portfolio.
Twój biznes w sieci. Strona internetowa wizytówką Twojej firmy
Nie od dziś wiadomo, że każda poważna firma posiada własną stronę internetową. Nic w tym dziwnego – z internetu każdego dnia korzystają miliardy ludzi, a marketing internetowy uważany jest za przyszłość reklamy. Strona internetowa – jej design, treść, oraz domena, świadczą o prestiżu firmy. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów, dostarcza ona potencjalnym klientom informacji na temat oferty firmy, aktualnych promocji i wydarzeń; nęci kolorowymi zdjęciami, prezentacjami i filmami, informuje o adresie firmy, o formach kontaktu z jej konsultantami. Jakość strony internetowej, mówi o jakości samej firmy; postaw więc na profesjonalizm! Strona internetowa, to wirtualna przestrzeń Twojej firmy. Istotne jest więc, by robiła pozytywne wrażenie na odwiedzających ją internautach. Nasi programiści – doświadczeni wieloma latami pracy w branży, dokładają wszelkich starań, aby witryna projektowana na Państwa potrzeby, będąc funkcjonalną i przejrzystą, jednocześnie zachwycała urokliwą grafiką, dopasowaną do indywidualnej tematyki związanej z oferowanymi przez firmę usługami.
Internet przyszłością marketingu
Na przestrzeni ostatnich lat, widoczne jest coraz większe odejście od konwencjonalnych mediów, na rzecz przełomowego internetu. Nic w tym dziwnego – internet oferuje wszystko to, co telewizja, radio i czasopisma razem wzięte, zapewniając przy tym łatwy i błyskawiczny dostęp do niezliczonej ilości informacji. Efektem ekspansji internetu, jest nie tylko częściowe wyparcie, ale i swoista adaptacja pozostałych mediów masowego przekazu. Telewizja, radio, oraz prasa – przenoszą się stopniowo na ekrany komputerów i urządzeń mobilnych. Badania dowodzą, że najpopularniejszy świecie serwis wideo – Youtube, podczas zaledwie jednego miesiąca nalicza ponad miliard odsłon, bijąc na głowę największe ze stacji telewizyjnych. Nie pozostawaj w tyle! Iść z duchem czasu, to znaczy podążać za rozwojem technologii. Możesz sprawić, aby i Twój biznes, nabrał nowego, cyfrowego oblicza. Mimo tak wielkiej powszechności internetu, ceny reklam umieszczanych na jego witrynach są wielokrotnie mniejsze od tradycyjnych spotów reklamowych w telewizji, radiu i prasie. Strategicznie zaplanowane kampanie Facebook i Google AdWords, bazując na wynikach wyszukiwania i zainteresowaniach poszczególnych internautów, pozwalają na stworzenie targetu na jaki nie ma szans w innych środkach masowego przekazu! Strona internetowa jest doskonałym początkiem promocji Twojej firmy w wirtualnym świecie internetu. By dowiedzieć się więcej na temat internetowych kampanii reklamowych – skonsultuj się z naszym pracownikiem, bądź kliknij tutaj(link do zakładki „Marketing internetowy”).
Proces tworzenia strony internetowej
Na samym początku, nasz konsultant przeprowadza rozmowę, mającą na celu zbadanie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań względem strony. Podczas rozmowy, przedstawione zostaną Państwu przykładowe projekty stron z naszego portfolio. Nie mamy nic przeciwko szczegółowym zaleceniom naszych klientów. Strona może powstać na podstawie Twojego szkicu, lub na podobieństwo istniejącej już strony internetowej. Następnie przechodzimy do budowania bazy graficznej. Istotne jest, aby klient posiadał zdjęcia personelu, bądź placówki firmy (nie jest to jednak element niezbędny). Nasz konsultant zaproponuje Państwu stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, obejmującej logotyp, czcionkę, oraz kolorystykę firmy. Kiedy wszystko jest już ustalone, nasi pracownicy przystępują do tworzenia szkieletu strony internetowej, oraz programowania elementów interaktywnych. Czas powstania projektu, zależny jest oczywiście od stopnia skomplikowania zaplanowanej strony. Kiedy szkielet jest już ukończony, kadra utalentowanych grafików obudowuje go w unikalną grafikę, wzbogaca o zdjęcia i ilustracje. Etapem końcowym, jest wzbogacenie Państwa strony o tematyczną treść, zachęcającą klientów do nabywania produktów, zamawiania usług. Istnieje możliwość przepisania treści napisanych przez zleceniodawcę, ale zalecamy naszym klientom pomoc i na tym szczeblu konstrukcji witryny. Wystarczy nam garstka suchych informacji na temat firmy, aby zbudować za ich pomocą szereg obszernych artykułów. Tak skonstruowana strona, gotowa jest do umieszczenia na serwerze; na tym nie kończy się jednak praca naszych programistów. Kadra doświadczonych, wykwalifikowanych informatyków, pomoże Państwu w dopełnieniu formalności związanych z domeną i hostingiem, dołoży wszelkich starań w promocji i pozycjonowaniu strony.
Administracja strony internetowej
Administrowanie strony internetowej, polega na sprawowaniu stałej pieczy nad jej zawartością, na modyfikowaniu jej treści i wprowadzaniu zmian technicznych na życzenie klienta. Każda szanująca się firma, dbać powinna o to, aby jej oferty były stale uaktualniane; aby jej klienci na bieżąco informowani byli o promocjach, nowościach, czy postępach w jej rozwoju. Prężnie rozwijająca się, żywa strona internetowa, to świadectwo profesjonalizmu firmy. Nasi klienci regularnie zlecają nam dodawanie nowych zdjęć, wiadomości, informacji o produktach, oraz multimedialnych prezentacji – do już istniejących stron internetowych. Podejmując współpracę z naszą agencją z Zielonej Góry, masz więc gwarancję że Twoja strona nie zastygnie w bezruchu, lecz zaskakiwać będzie wieczną świeżością i aktualnością. Stały dostęp do serwerów, pozwala naszym programistom na momentalne wprowadzanie zleconych zmian – wystarczy jeden telefon, lub wiadomość e-mail, aby modyfikacje zostały wprowadzone w życie.
Modernizacja istniejących stron
W związku z prężnym rozwojem oprogramowania komputerowego, z upływem lat, nawet eleganckie strony internetowe tracą na atrakcyjności. Nie pozostawaj w tyle! Pięknie zaprojektowana, nowoczesna strona internetowa, jest doskonałym orężem w walce o klienta. Wszystkie poważne korporacje, zachowując treść swoich stron internetowych, regularnie zmieniają poszczególne ich elementy, strukturę, bądź szatę graficzną. Modernizacja strony internetowej, to doskonałe rozwiązanie dla klientów posiadających już stronę, domenę, oraz miejsce na serwerze. Postępując według Państwa zaleceń, nasi pracownicy zmodyfikują istniejące witryny, nadając im świeżość i nowy wygląd. Nie musisz więc rezygnować ze starej strony! Koszt modernizacji – jako operowania na istniejącym szkielecie – pozawala zaoszczędzić czas i pracę naszych programistów, efektem czego – płacisz mniej! Jeżeli jesteś zadowolony z obecnie istniejącej strony – zadzwoń do nas! Dowiedz się co możesz zmienić. Nasi konsultanci poinformują Państwa o udogodnieniach wynikających z modernizacji strony, zaproponują nowe działy, zakładki, oraz banery reklamowe.