Marketing internetowy

Zajmij TOP pozycję w wyszukiwaniach użytkowników!

Zastanawiasz się, dlaczego inne firmy zyskują popularność i zdobywają kolejnych klientów? Po prostu inwestują w marketing internetowy, czyli szereg działań, które stabilizują ich pozycję w wyszukiwarce Google oraz docierają do większej liczby odbiorców w social mediach. Pozycjonowanie to Twoja szansa!

Marketing internetowy to szereg działań z wykorzystaniem wielu narzędzi

Reklama płatna na Facebooku
Prowadzenie konta Facebook
Kampania Google Ads
Pozycjonowanie stron

Twoja pozycja
rośnie 24/7

W pierwszej kolejności przygotowujemy i planujemy odpowiednią strategię marketingową. Odpowiednią - czyli dopasowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań klienta. Następnie podejmujemy szereg działań z wykorzystaniem wielu środków dystrybucji, aby osiągnąć najwyższe wyniki. Dzięki odpowiednim działaniom, pozycja i znaczenie Twojej firmy rośnie każdego dnia - bez względu na dni wolne. Reklama nie potrzebuje odpoczynku. 

Social media marketing

Media społecznościowe odgrywają znaczącą rolę w promowaniu biznesów. Naszym zadaniem jest dostosowanie reklamy pod oczekiwania klienta, profil Twojej firmy, grupę docelową oraz algorytmy social mediów. Korzystamy z Google Ads oraz Facebook Ads. Narzędzia reklamowe to nie wszystko. Starannie przygotowujemy content - czyli ciekawą, oryginalną i wartościową treść. To nie tylko słowa, ale również grafiki, wideo oraz podcasty.

Optymalizacja
SEO

Optymalizacja strony internetowej pod kątem technicznym, to fundament do dalszych działań związanych z pozycjonowaniem witryny. Tworzymy treści nasycone słowami kluczowymi, monitorujemy trendy w branży, analizujemy wyniki, wdrażamy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym Twoja strona wspina się w rankingu Google. 

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ

Web-marketing
Stworzenie atrakcyjnej i funkcjonalnej strony internetowej, to początek drogi do sukcesu. W dobie wszechobecności internetu, każda poważna firma dysponuje stroną internetową, wraz z kontem w serwisie Facebook, bądź profilem portalu Allegro. W związku z ogromną, nieustannie rosnącą ilością stron internetowych, Twoja strona może zagubić się w sieci. Spraw by została dostrzeżona!

Stronę internetową reklamować można nie tylko fizycznie – poprzez ulotki, ogłoszenia w prasie, czy telewizji. Marketing internetowy, to zestaw usług polegających na wypromowaniu Twojej strony w sferze internetu; na wypromowaniu usług, produktów, bądź marki firmy, wśród jej potencjalnych klientów.

Za skuteczność witryny, odpowiada więc jej dostępność, łatwość jej odnalezienia w internetowym gąszczu stron. Kluczowe dla tego zadania jest jej pozycjonowanie – obudowa strony w treść, która pozwoli wyszukiwarkom internetowym na łatwiejsze jej odszukanie. Innymi słowy – zadbamy o to, aby adres Twojej strony znalazł się wysoko w rezultatach wyszukiwania, zbijając tym samym umiejscowioną poniżej konkurencję.

Internetowy marketing nie ogranicza się jednak do robotów wyszukiwarek. Narzędzia marketingowe, to również – wykorzystujące możliwości poczty elektronicznej – biuletyny i listy wysyłkowe; to reklama w postaci banerów reklamowych, linków sponsorowanych, kampanii Facebook, oraz wiele innych! Przekonaj się o potędze internetowej promocji – skonsultuj się z naszym specjalistą już teraz!
Identyfikacja wizualna
Jedną ze specjalności naszej zielonogórskiej agencji, jest projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, rozumianej powszechnie jako jednolity, oryginalny zbiór elementów graficznych, składających się na wizerunek firmy – jej odbiór wśród potencjalnych, oraz istniejących już klientów.

W czasach otaczającego nas nawału informacji, oraz ekspansji zachodniego konsumpcjonizmu i reklamy, kluczowe dla sukcesu firmy jest wyróżnienie się na rynku. Pozyskaniu klienta służy system identyfikacji wizualnej, pozwalający na łatwiejsze, często podświadome i mimowolne zapamiętanie firmy, na skojarzenie marki z jej logotypem.

Na system identyfikacji wizualnej, składa się:

 • logotyp
 • czcionka
 • nazwa firmy
 • firmowa kolorystyka
 • design materiałów reklamowych, obejmujący powyższe elementy.

O istocie, o ogromnej wadze systemu identyfikacji wizualnej, świadczyć może sukces i popularność marek takich jak Nike, Adidas, Pepsi, czy Coca Cola. Wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowy talent grafików zatrudnionych przez naszą agencję, pozwala nam na stworzenie niepowtarzalnego loga dla Twojej firmy.

Z doświadczenia i autopsji wiemy, że wizerunek marki to ogromne narzędzie, działające na Państwa korzyść. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności systemu, do specjalizacji firm, oraz zaleceń i wyobrażeń naszych zleceniodawców. Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji telefonicznej, bądź osobistej – w placówce naszej firmy w Zielonej Górze. Nasi pracownicy chętnie udzielą obszernych odpowiedzi na wszelkie pytania, a ich wiedza i doświadczenie, pomogą Państwu w wyborze dogodnego systemu identyfikacji.
Sklepy internetowe
W dobie prężnie rozwijającej się technologii komputerowej, połączonej z wszechobecnością internetu, coraz więcej osób decyduje się na zakupy on-line, coraz więcej firm opiera system dystrybucji swoich produktów łamach wirtualnych witryn sklepowych. Rozwiązanie takie, pozwala na uniknięcie kosztów związanych z wynajmem placówki, idące za tym zmniejszenie cen oferowanych produktów, oraz zwiększenie konkurencyjności. Nawet istniejące fizycznie sklepy, coraz częściej posiadają są w swój wirtualny odpowiednik, dzięki czemu są w stanie realizować zlecenia na terenie całego kraju – wysyłać swoje produkty do klientów w najdalszych zakątkach Polski.

Sklep internetowy, jest ponadto doskonałym źródłem reklamy, oraz doskonałą platformą kontaktu z klientem; źródłem informacji na temat sprzedawanych produktów, oraz stanie wyposażenia placówki.

Doświadczeni wieloma latami funkcjonowania w branży usług internetowych, doskonale wiemy jak wyglądać powinien prestiżowy, dochodowy sklep internetowy. Nasze projekty dedykowane są zarówno wielkim korporacjom, jak i młodym firmom, zaczynającym dopiero sprzedaż wysyłkową.

Sklep internetowy, jest czymś więcej niż tylko stroną. Gwarantujemy sprawnie funkcjonujący system zamówień i sprzedaży, oparty na interaktywnych aplikacjach PHP, pozwalających na tworzenie kont klientów, dodawanie produktów do wirtualnego koszyka, na wybór formy przesyłki, oraz dokonanie szybkiego przelewu. Postaw na niezawodność!

W ramach oferty, otrzymać możesz również:

 • indywidualną szatę graficzną
 • system identyfikacji wizualnej (logo, czcionki, kolorystka firmy)
 • rejestrację oryginalnej, rozpoznawalnej domeny
 • hosting
 • pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych
 • integrację sklepu z dowolnym systemem sprzedaży internetowej (w tym, z istniejącym na rynku oprogramowaniem magazynowym Bachus, Optima, Softwork)
 • integrację sklepu z serwisami sprzedaży internetowej ( Allegro, E-bay)
 • konsultację w Zielonej Górze i pomoc naszych specjalistów.
Kampania reklamowa Facebook
Portal Facebook jest obecnie najbardziej znanym, najlepiej rokującym serwisem społecznościowym w całym internecie. W październiku 2012 roku, odnotowano ponad 1 miliard zarejestrowanych użytkowników. Dlaczego więc nie skorzystać z jego popularności? Serwis oferuje możliwość prowadzenia płatnych kampanii reklamowych, pozwalając Twojej firmie na dotarcie do jego użytkowników.

Zdejmij ciężar ze swoich barków – zaufaj profesjonalistom! Budowane na przestrzeni lat doświadczenie w branży usług internetowych, pozwala naszym pracownikom na możliwie najlepsze zagospodarowanie środków naszych klientów – na skuteczną, dochodową reklamę na łamach portalu Facebook. Za sukces kampanii reklamowej, odpowiada strategicznie zaplanowany target – skierowanie reklamy do grona użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem. Spośród miliarda zarejestrowanych użytkowników, wybierzmy tych – których wiek, miejsce zamieszkania, zawód, bądź zainteresowania, odpowiadać będą profilowi klienta Państwa firny. Z wielu dostępnych opcji kampanii, wybierzemy te – które optymalnie wykorzystają jej potencjał. Nie będziesz musiał fatygować się pilnowaniem środków kampanii, oraz częstym regulowaniem płatności za jej przeprowadzenie – zajmiemy się tym za Ciebie!

Sprawdź Sam! Ogólnie dostępne statystyki prowadzone przez serwis Facebook, pozwalają na śledzenie skuteczności kampanii. Mając dostęp do szczegółowych danych, dotyczących ilości odwiedzin, oraz polubień Twojego profilu, przekonasz się o skuteczności prowadzonej przez nas usługi.
Kampania Google AdWords
Google AdWords, jest popularnym systemem reklamowym, polegającym na wyświetlaniu „linków sponsorowanych” ponad wynikami wyszukiwania Google, oraz na stronach oferujących reklamy AdSense.

Brzmi skomplikowanie? W istocie jest to niezwykle proste. Chodzi o to, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google interesujących internautę słów kluczowych, sponsorowane hiperłącza odnoszące się do Państwa strony internetowej, mają pierwszeństwo przed wynikami wyszukiwania, pojawiając się ponad nimi, na wyróżnionym, pomarańczowym tle.

Reklamy AdSense, charakteryzują się dużą skutecznością, opartą na zapamiętywaniu przez system Google, interesujących internautę słów kluczowych. Dzięki temu, reklama Państwa firmy pojawiała się będzie jedynie na komputerach użytkowników zainteresowanych oferowanymi przez firmę usługami. Taka optymalizacja ogranicza koszta, oraz pozwala na ustanowienie szczegółowego targetu wśród użytkowników internetu.

To działa! O skuteczności systemu reklam AdWords świadczyć może fakt, że już w 2007 roku, reklamy Google stanowiły w Stanach Zjednoczonych aż 23,7% całego rynku reklamy internetowej. Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto! Skuteczne przeprowadzenie kampanii Google AdWords wymaga doświadczenia i wiedzy z zakresu informatyki, marketingu, oraz psychologii. Zdaj się na nasz profesjonalizm. Zadzwoń do naszego konsultanta, aby dowiedzieć się więcej!
Prowadzenie konta Facebook
Facebook, będąc najbardziej popularnym, najlepiej rokującym serwisem społecznościowym na świecie, jest jednocześnie doskonałym narzędziem do budowania relacji z klientami. Spraw, aby Twoja firma nabrała przyjaznego oblicza!

Każdego dnia, Facebook przyciąga przed komputery niezliczone ilości internautów (w tym aż 2 miliony Polaków), czyniąc go jedną z głównych form wirtualnej komunikacji. To właśnie na łamach serwisu, użytkownicy dzielą się opiniami na temat produktów i usług, polecają je znajomym, oraz opowiadają o swoich potrzebach.

Konto firmowe Facebook nic nie kosztuje! Pozwól sobie na doskonałą promocję, w znikomej cenie. Organizowanie konkursów i promocji zachęci internautów do opiewania nazwy Twojej firmy wśród znajomych, gwarantując najtańszą, a jednocześnie skuteczną reklamę. Czy wiesz, że w wypadku „polubienia” Twojej strony Facebook przez jednego zaledwie użytkownika, informację o tym „polubieniu” zobaczyć mogą wszyscy jego znajomi? Przy średniej ilości – 200 znajomych na profil, zaledwie kilka polubień zapewni Ci dotarcie do tysięcy internautów; kilkaset polubień – to zasięg liczony w milionach.

Zdaj się na profesjonalistów! Nasi specjaliści od informatyki i marketingu, poprowadzą stronę Facebook za Ciebie, zdejmując ciężar z Twoich barków, oraz zapewniając doskonałą promocję w niskiej cenie!
Kampania Newsletter
Kampania Newsletter, to kampania reklamowa prowadzona za pośrednictwem poczty elektronicznej, w kręgu osób, które zgodziły się na otrzymywanie reklam na adres skrzynki pocztowej. Jest to doskonała forma kontaktu z klientami, którą posługują się już tysiące firm na świecie.

Przewagą tej formy kampanii, jest to – że reklamy docierają do internautów bezpośrednio, wysyłane są bowiem na ich prywatne konta pocztowe. W efekcie, rośnie prawdopodobieństwo dostrzeżenia takiej reklamy przez potencjalnego klienta. Kampania Newsletter sprawdza się tym bardziej wśród stałych klientów. Jest ona doskonałym sposobem na informowanie ich, o nowych ofertach i promocjach firmy, na przypominanie im, o swoim istnieniu.

Nasza agencja oferuje kompleksowe kampanie Newsletter, w skład których wchodzi:

 • stworzenie projektu reklamy – jej design, szata graficzna
 • napisanie atrakcyjnej treści, zachęcającej klienta do korzystania z ofert firmy
 • przystosowanie projektu do formatu wysyłkowego
 • szybkie wdrożenie kampanii w życie.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie strony (znane również ze skrótu „SEO”), oznacza jej optymalizację dla wyszukiwarek internetowych. Jest to proces mający na celu osiągnięcie przez daną witrynę wysokiej pozycji w rezultatach wyszukiwania haseł i słów kluczowych przez systemy wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie jest kluczowym elementem marketingu internetowego; użytkownik bowiem, celem możliwie najszybszego dostępu do informacji, otwiera te strony, które wyświetlają się na szczycie rezultatów wyszukiwania. Pozycjonowanie, polega w praktyce na obudowaniu strony pakietem tekstów zawierających w sobie słowa kluczowe, związane ze specjalizacją firmy, jej usługami, oraz obszarem działania i siedzibą. Jest to proces czasochłonny i skomplikowany, wymagający doświadczenia i biegłości zarówno na płaszczyźnie informatycznej, jak i językowej. Na przestrzeni lat, wykonaliśmy setki optymalizacji, wynurzając strony internetowe naszych zleceniodawców z bezkresnych głębin internetu. Warto pamiętać, że nazwa firmy – jeżeli jest ona unikalna – zostanie łatwo wychwycona przez silnik wyszukiwarki. Dotyczy to jednak wyszukiwań przeprowadzanych przez istniejących już klientów, mających wcześniejszą styczność z firmą, i znających jej nazwę. Sprawa staje się bardziej złożona, jeżeli potencjalny klient nie miał styczności z firmą, a szuka jedynie podmiotu oferującego usługi w jakich specjalizuje się dana firma, na terenie danego miasta. W przypadku braku optymalizacji strony dla wyszukiwarek, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainteresowany owymi usługami, natrafi prędzej na stronę konkurencji, niżeli Twojej firmy. Bądź widoczny! Profesjonalnie przeprowadzona, kompleksowa usługa pozycjonowania strony, umożliwi Państwa firmie wybycie się na szczyt przeglądarki, idące za tym – pozostawienie konkurencji w tyle. Spotkajmy się w naszym biurze w Zielonej Górze i zaplanujmy Twoją kampanie SEO.