Sklepy internetowe w Zielonej Górze

W dobie prężnie rozwijającej się technologii komputerowej, połączonej z wszechobecnością internetu, coraz więcej osób decyduje się na zakupy on-line, coraz więcej firm opiera system dystrybucji swoich produktów łamach wirtualnych witryn sklepowych. Rozwiązanie takie, pozwala na uniknięcie kosztów związanych z wynajmem placówki, idące za tym zmniejszenie cen oferowanych produktów, oraz zwiększenie konkurencyjności. Nawet istniejące fizycznie sklepy, coraz częściej posiadają są w swój wirtualny odpowiednik, dzięki czemu są w stanie realizować zlecenia na terenie całego kraju – wysyłać swoje produkty do klientów w najdalszych zakątkach Polski.

Sklep internetowy, jest ponadto doskonałym źródłem reklamy, oraz doskonałą platformą kontaktu z klientem; źródłem informacji na temat sprzedawanych produktów, oraz stanie wyposażenia placówki.

Doświadczeni wieloma latami funkcjonowania w branży usług internetowych, doskonale wiemy jak wyglądać powinien prestiżowy, dochodowy sklep internetowy. Nasze projekty dedykowane są zarówno wielkim korporacjom, jak i młodym firmom, zaczynającym dopiero sprzedaż wysyłkową.

Sklep internetowy, jest czymś więcej niż tylko stroną. Gwarantujemy sprawnie funkcjonujący system zamówień i sprzedaży, oparty na interaktywnych aplikacjach PHP, pozwalających na tworzenie kont klientów, dodawanie produktów do wirtualnego koszyka, na wybór formy przesyłki, oraz dokonanie szybkiego przelewu. Postaw na niezawodność!

W ramach oferty, otrzymać możesz również:

  • indywidualną szatę graficzną
  • system identyfikacji wizualnej (logo, czcionki, kolorystka firmy)
  • rejestrację oryginalnej, rozpoznawalnej domeny
  • hosting
  • pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych
  • integrację sklepu z dowolnym systemem sprzedaży internetowej (w tym, z istniejącym na rynku oprogramowaniem magazynowym Bachus, Optima, Softwork)
  • integrację sklepu z serwisami sprzedaży internetowej ( Allegro, E-bay)
  • konsultację w Zielonej Górze i pomoc naszych specjalistów.