Rejestracja domen

Oferując swoim klientom kompleksowość usług, nasza agencja zajmuje się również rejestracją domen – czyli indywidualnych adresów zaprojektowanych przez nas stron internetowych. Pozwala to naszym klientom, na ominięcie skomplikowanych operacji związanych z zakupem domeny, na uniknięcie potencjalnych oszustów wykorzystujących brak kompetencji i łatwowierność swoich ofiar. Powierzając naszej agencji rejestrację domeny, mają Państwo gwarancję poprawnie przeprowadzonej usługi i bezpieczeństwa.

Domena świadczy o prestiżu firmy. Każda profesjonalna firma zabiega więc o łatwy do zapamiętania, krótki adres strony, zawierający w swojej nazwie – w miarę dostępności – jedynie nazwę firmy. Wobec obowiązujących praw zakupu domen, prawo do posiadania adresu ma ten, kto pierwszy go wykupi. Nie należy więc zwlekać! Wobec rozrastającej się potęgi internetu, liczba dostępnych domen codziennie maleje, zmniejszając tym samym Twoje szanse na wymarzony adres.

Domena to nie tylko adres strony! W ramach wykupionej domeny, nabywca ma prawo do posiadania unikalnych adresów poczty elektronicznej, składających się nazwy użytkownika, oraz następującej po „małpie” – nazwy domeny.

Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci chętnie udzielą obszernych informacji na nurtujące Państwa pytania, doradzą w wyborze domeny, sprawdzą dostępność interesujących Państwa adresów, oraz przeprowadzą błyskawiczną rejestrację.