Prowadzenie konta Facebook

Facebook, będąc najbardziej popularnym, najlepiej rokującym serwisem społecznościowym na świecie, jest jednocześnie doskonałym narzędziem do budowania relacji z klientami. Spraw, aby Twoja firma nabrała przyjaznego oblicza!

Każdego dnia, Facebook przyciąga przed komputery niezliczone ilości internautów (w tym aż 2 miliony Polaków), czyniąc go jedną z głównych form wirtualnej komunikacji. To właśnie na łamach serwisu, użytkownicy dzielą się opiniami na temat produktów i usług, polecają je znajomym, oraz opowiadają o swoich potrzebach.

Konto firmowe Facebook nic nie kosztuje! Pozwól sobie na doskonałą promocję, w znikomej cenie. Organizowanie konkursów i promocji zachęci internautów do opiewania nazwy Twojej firmy wśród znajomych, gwarantując najtańszą, a jednocześnie skuteczną reklamę. Czy wiesz, że w wypadku „polubienia” Twojej strony Facebook przez jednego zaledwie użytkownika, informację o tym „polubieniu” zobaczyć mogą wszyscy jego znajomi? Przy średniej ilości – 200 znajomych na profil, zaledwie kilka polubień zapewni Ci dotarcie do tysięcy internautów; kilkaset polubień – to zasięg liczony w milionach.

Zdaj się na profesjonalistów! Nasi specjaliści od informatyki i marketingu, poprowadzą stronę Facebook za Ciebie, zdejmując ciężar z Twoich barków, oraz zapewniając doskonałą promocję w niskiej cenie!