Proces tworzenia strony internetowej

Na samym początku, nasz konsultant przeprowadza rozmowę, mającą na celu zbadanie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań względem strony. Podczas rozmowy, przedstawione zostaną Państwu przykładowe projekty stron z naszego portfolio. Nie mamy nic przeciwko szczegółowym zaleceniom naszych klientów. Strona może powstać na podstawie Twojego szkicu, lub na podobieństwo istniejącej już strony internetowej.

Następnie przechodzimy do budowania bazy graficznej. Istotne jest, aby klient posiadał zdjęcia personelu, bądź placówki firmy (nie jest to jednak element niezbędny). Nasz konsultant zaproponuje Państwu stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, obejmującej logotyp, czcionkę, oraz kolorystykę firmy.

Kiedy wszystko jest już ustalone, nasi pracownicy przystępują do tworzenia szkieletu strony internetowej, oraz programowania elementów interaktywnych. Czas powstania projektu, zależny jest oczywiście od stopnia skomplikowania zaplanowanej strony. Kiedy szkielet jest już ukończony, kadra utalentowanych grafików obudowuje go w unikalną grafikę, wzbogaca o zdjęcia i ilustracje.

Etapem końcowym, jest wzbogacenie Państwa strony o tematyczną treść, zachęcającą klientów do nabywania produktów, zamawiania usług. Istnieje możliwość przepisania treści napisanych przez zleceniodawcę, ale zalecamy naszym klientom pomoc i na tym szczeblu konstrukcji witryny. Wystarczy nam garstka suchych informacji na temat firmy, aby zbudować za ich pomocą szereg obszernych artykułów.

Tak skonstruowana strona, gotowa jest do umieszczenia na serwerze; na tym nie kończy się jednak praca naszych programistów. Kadra doświadczonych, wykwalifikowanych informatyków, pomoże Państwu w dopełnieniu formalności związanych z domeną i hostingiem, dołoży wszelkich starań w promocji i pozycjonowaniu strony.