Konto e-mail

Wraz z rejestracją domeny, klient uzyskuje dostęp do indywidualnych adresów poczty elektronicznej, składających się nazwy użytkownika, oraz następującej po „małpie” – nazwy domeny. Tym ważniejsze jest, aby nazwa domeny ograniczała się wyłącznie do nazwy firmy, ułatwiając w ten sposób zapamiętanie adresu pocztowego, oraz umacniając prestiż i renomę firmy.

Indywidualny adres e-mail, stanowi urozmaicenie wizytówek pracowników danej firmy, sugerując potencjalnym klientom dogodną formę kontaktu. Posiadanie niezależnych, firmowych kont poczty elektronicznej, powinno być tym bardziej ważne dla właścicieli firm – odgranicza ono bowiem korespondencję prywatną pracowników, od korespondencji służbowej. Prywatne konta e-mail, wolne są ponadto od niechcianej korespondencji reklamowej, przez co ich właściciele nie są zmuszeni do filtrowania treści zastanych w skrzynce pocztowej. Tym co ostatecznie powinno zachęcić Państwa do wejścia w posiadanie kont pocztowych z własną domeną, jest dostępność nazw poprzedzających „małpę”, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić, że nazwa składająca się z danego imienia i nazwiska będzie już zajęta.

Kadra wykwalifikowanych programistów naszej agencji, zadba o to, aby przy zakupie domeny, wyposażyć Państwa w indywidualne konta poczty elektronicznej. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.