Kampania reklamowa Facebook

Portal Facebook jest obecnie najbardziej znanym, najlepiej rokującym serwisem społecznościowym w całym internecie. W październiku 2012 roku, odnotowano ponad 1 miliard zarejestrowanych użytkowników. Dlaczego więc nie skorzystać z jego popularności? Serwis oferuje możliwość prowadzenia płatnych kampanii reklamowych, pozwalając Twojej firmie na dotarcie do jego użytkowników.

Zdejmij ciężar ze swoich barków – zaufaj profesjonalistom! Budowane na przestrzeni lat doświadczenie w branży usług internetowych, pozwala naszym pracownikom na możliwie najlepsze zagospodarowanie środków naszych klientów – na skuteczną, dochodową reklamę na łamach portalu Facebook. Za sukces kampanii reklamowej, odpowiada strategicznie zaplanowany target – skierowanie reklamy do grona użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem. Spośród miliarda zarejestrowanych użytkowników, wybierzmy tych – których wiek, miejsce zamieszkania, zawód, bądź zainteresowania, odpowiadać będą profilowi klienta Państwa firny. Z wielu dostępnych opcji kampanii, wybierzemy te – które optymalnie wykorzystają jej potencjał. Nie będziesz musiał fatygować się pilnowaniem środków kampanii, oraz częstym regulowaniem płatności za jej przeprowadzenie – zajmiemy się tym za Ciebie!

Sprawdź Sam! Ogólnie dostępne statystyki prowadzone przez serwis Facebook, pozwalają na śledzenie skuteczności kampanii. Mając dostęp do szczegółowych danych, dotyczących ilości odwiedzin, oraz polubień Twojego profilu, przekonasz się o skuteczności prowadzonej przez nas usługi.