Kampania Google AdWords

Google AdWords, jest popularnym systemem reklamowym, polegającym na wyświetlaniu „linków sponsorowanych” ponad wynikami wyszukiwania Google, oraz na stronach oferujących reklamy AdSense.

Brzmi skomplikowanie? W istocie jest to niezwykle proste. Chodzi o to, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google interesujących internautę słów kluczowych, sponsorowane hiperłącza odnoszące się do Państwa strony internetowej, mają pierwszeństwo przed wynikami wyszukiwania, pojawiając się ponad nimi, na wyróżnionym, pomarańczowym tle.

Reklamy AdSense, charakteryzują się dużą skutecznością, opartą na zapamiętywaniu przez system Google, interesujących internautę słów kluczowych. Dzięki temu, reklama Państwa firmy pojawiała się będzie jedynie na komputerach użytkowników zainteresowanych oferowanymi przez firmę usługami. Taka optymalizacja ogranicza koszta, oraz pozwala na ustanowienie szczegółowego targetu wśród użytkowników internetu.

To działa! O skuteczności systemu reklam AdWords świadczyć może fakt, że już w 2007 roku, reklamy Google stanowiły w Stanach Zjednoczonych aż 23,7% całego rynku reklamy internetowej. Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto! Skuteczne przeprowadzenie kampanii Google AdWords wymaga doświadczenia i wiedzy z zakresu informatyki, marketingu, oraz psychologii. Zdaj się na nasz profesjonalizm. Zadzwoń do naszego konsultanta, aby dowiedzieć się więcej!