Identyfikacja wizualna Zielona Góra

Jedną ze specjalności naszej zielonogórskiej agencji, jest projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, rozumianej powszechnie jako jednolity, oryginalny zbiór elementów graficznych, składających się na wizerunek firmy – jej odbiór wśród potencjalnych, oraz istniejących już klientów.

W czasach otaczającego nas nawału informacji, oraz ekspansji zachodniego konsumpcjonizmu i reklamy, kluczowe dla sukcesu firmy jest wyróżnienie się na rynku. Pozyskaniu klienta służy system identyfikacji wizualnej, pozwalający na łatwiejsze, często podświadome i mimowolne zapamiętanie firmy, na skojarzenie marki z jej logotypem.

Na system identyfikacji wizualnej, składa się:

  • logotyp
  • czcionka
  • nazwa firmy
  • firmowa kolorystyka
  • design materiałów reklamowych, obejmujący powyższe elementy.

O istocie, o ogromnej wadze systemu identyfikacji wizualnej, świadczyć może sukces i popularność marek takich jak Nike, Adidas, Pepsi, czy Coca Cola. Wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowy talent grafików zatrudnionych przez naszą agencję, pozwala nam na stworzenie niepowtarzalnego loga dla Twojej firmy.

Z doświadczenia i autopsji wiemy, że wizerunek marki to ogromne narzędzie, działające na Państwa korzyść. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności systemu, do specjalizacji firm, oraz zaleceń i wyobrażeń naszych zleceniodawców. Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji telefonicznej, bądź osobistej – w placówce naszej firmy w Zielonej Górze. Nasi pracownicy chętnie udzielą obszernych odpowiedzi na wszelkie pytania, a ich wiedza i doświadczenie, pomogą Państwu w wyborze dogodnego systemu identyfikacji.