Najlepszy hosting w Zielonej Górze

W ramach kompleksowych usług naszej agencji, oferujemy klientom hosting na serwerze własnym, jak i dopełnienie formalności związanych hostingiem strony na serwerach zaleconych nam przez klienta.

Najprościej mówiąc, hosting to miejsce na serwerze, na którym umieścić można dowolną stronę internetową, wirtualny sklep, konta email, czy forum internetowe. Mimo obecności na rynku firm oferujących darmowy hosting, poważnym firmom nie zaleca się tego typu rozwiązania. Cena jaką trzeba zapłacić za darmowy hosting, nie przyjmuje co prawda formy pieniędzy – ale objawia się w formie reklam zasypujących daną witrynę. Niskie koszta, wiążą się również z małą przestrzenią, oraz wolnym transferem danych.

Nasza agencja z Zielonej Góry, oferując własny hosting, daje gwarancję jego niezawodności. Serwery włączone są 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, umożliwiając internautom stały dostęp do witryny. Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, umożliwia dostosowanie atrakcyjnych, elastycznych ofert, optymalnie wykorzystujących skonkretyzowane zapotrzebowania. Miejsce na serwerze, jego transfer, oraz usługi dodatkowe, zostaną dopasowane względem strony internetowej, według zaleceń, oraz na podstawie konsultacji z klientem. Dzięki temu nie przepłacasz!